Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babámat a teraszon...

Fél éves babámat a teraszon altattam el babakocsiban, de fél óra után behoztam, eléggé fúj a szél, nem akartam, hogy érje, de nem vetkőztettem le, olyan édesen alszik, nem fog megfázni, ha akkor öltöztetem le ha felkel idebent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

óóó de jó neked,hogy bent is alszik.Én amint kiveszem a kocsiból azonnal fent van.

Ha melege lesz,úgyis felkel,nem fog megizzadni,hagyd szerintem.max apránként veszed le róla a ruhákat.

2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha nagyon fúj a szél, ráteszem az esővédőt a babakocsira, így nem éri a szél.Ha van, rakd rá, és told ki újra.Szerintem.Ha nem viszed ki, akkor bontsd ki a ruháját, ha nagyon melege lesz, fel fog kelni.

/Z/

2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megoldható legalább ablakot nyissál ki,mert nagyon be fog izzadni...
2010. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vittem volna be, hanem úgy fordítottam volna a kocsit, hogy ne fújjon be a szél :), de ez csak egy vélemény.. Ha nagyon be van öltöztetve, bent nagyon megizzadhat, túlmelegedhet...legalább egy kicsit csomagold ki, lazítsd meg a ruháját.. Nem jó, ha bent nagyon be van öltöztetve.
2010. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szoktam,hogy behúzom az előszobába és nyitva hagyom a (valamennyire) bejárati ajtót.Így a szél sem éri, de még sincs melege. Az én babám is 6hós és éppen alszik az előszobában :-)

2010. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hiába fordítottam a kocsit, mindehogy érte, lakótelepen lakunk, nem a földszinten, így mégjobban érte a szél. az eső is picit esik, esővédőt nem találom:(. végül levetkőztettem óvatosan, és felébredt, nem tudom visszaaltatni. azért köszi:).
2010. febr. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!