Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, melyik szandalt...

Anyukak, melyik szandalt valasztanatok kisfiatoknak ezek kozul (17 honaposnak kene)?

Figyelt kérdés

Leirom, hogy miert vacilalok:

Szerintetek ez nem tul zart es meleg egy szandalnak? Viszont jol tartja a bokajat szerintem es ezert tetszett meg:

[link]


Ha viszont nyitott orrut veszek akkor nem-e fog belolle elol kicsuszkalni a laba?

[link]


Felek, hogy ez a barna nem tartja stabilan a bokajat egy 17 honapos kisfiunak:

[link]


Mi a velemenyetek? Milyet hord ilyen melegbe az ekkora babatok? Az ara igazandibol szinte ugyan ott van a kek Ecco szandaloknak 8ezer darabja, a barna Timberlandosnak meg 7ezer korul van. Tehat nincs nagy kulombseg.


2011. jún. 17. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első nekem nagyon tetszik, de csak elmenős cipőnek használnám, játszótérre, sétálgatni, jobb a második vagy a harmadik, pont azért, mert elég szellős. A kettő közül pedig azt választanám, amelyikben jobban megy a gyerek.
2011. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A három közül szerintem az első a legjobb. De szerintem is eléggé zárt. Igaz az én fiam már elmúlt két éves, de 17 hónaposan is ugyanolyan típusú szandit hordott mint most. Én mindig direkt az ilyeneket keresem, sokat kipróbáltunk, de ezzel a fazonnal vagyok teljesen elégedett:


[link]


Most egy pont ugyanilyen van neki.

2011. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elsőt, hasonló van a 18 hósomnak. elől nyitottat nem merek a motor miatt és egyébként is szeleburdi, sokat esik, nem maradna lábujja a nyár végére. és az is fontos még, hogy tartsa a bokáját
2011. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom nektek. Igen, en is ettol felek, hogy szaladgal, kismotorozik es nehogy belerugjon valamibe. Akkor azt hiszem zartat veszek neki.

Kedves masodik, koszonom nagyon szepen a linket. Gyonyoru ez a kiscipo. Kulfoldon elunk es otthon szerintem sokkal szebbek vannak. Latom rajta, hogy olyan jol tarthatta a bokajat.

2011. jún. 17. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A középsőt vedd meg szerintem. Az első is jó, de átmeneti időbe zoknival pl. (pl. 18-22 fokban)

Az utolsó nem tartja a bokát, az ortopéd orvos tuti nem ajánlaná. (Nekünk sem ajánlotta)

A középső elöl nyitott, de hátul fogja a bokát, magas, kemény kérgű(nek tűnik), ami jó és kell ilyen korban. A felső tépőzár megfogja a lábát, nem fog előre csúszni, a fiamé sem csúszik előre.


Amúgy meg járasd nyáron természetes talajon, amennyit csak tudod. Jó lúdtalp ellen, erősíti a talpat. Lakásban, betonon cipő, szandi, ami fogja a bokát.

2011. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2.:)
2011. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az 1. választanám.
2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!