Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel ennék Müzlit, és...

Reggel ennék Müzlit, és ebédig ha megéhezem valami kevesebb kalóriás ételt, pl. sonka, kenyér. Ebédre amit anyám főz, de azt is mértékkel. Délután gyümölcs, vagy valami. Vacsora tippeket szeretnék. Sport: Naponta 2-3 óra görkorcsolya. Lehetéges?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Tízóraira ne sonka kenyeret, inkább gyümölcsöt. Vacsi nem kell.

Ha mégis: saláták, főtt tojás, sovány túró, dinnye

2011. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Vacsi nem kell". Ilyen bromságot!


Szerintem okés, csak vigyázz, nehogy túlmozogd magad, mert izomvesztés lesz belőle.

2011. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de.. alaból mert városba járok haverokkal és korizunk :D
2011. júl. 4. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyél vacsorát. valami fehérjét.
2011. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Reggelire egyél müzlit, de csak olyat, amihez nincs hozzáadva cukor. A cukor eltelít egy ideig, de nagyon hamar felszívódik, és még éhesebb leszel, mint korábban. Egyél reggelire zabkását. Könnyű elkészíteni, olcsó, és hamar eltelít. Zabot vízbe teszel, összefőzöd, amíg kásás állagú nem lesz. Rakhatsz bele mézet, és friss gyümölcsöket apríts bele. Nagyon finom, és sokáig nem leszel éhes. Remélem segítettem.:)
2014. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Le akarsz fogyni? Napi 3 liter víz elfogyasztása ajánlott. A reggeli az legyen bőséges, inkább kelj fel előbb, a müzli az nem elég. Nekem fiatal koromban nemigen volt ilyen problémám, mert elég sok zsíros kenyeret ettem paradicsommal-paprikával, uborkával. Az anyukám még lánykoromban zsírral főzött, de én rögtön áttértem az olajra. Azt állították mindenütt, hogy a zsír hízlal. Szűlés után viszont jelentős lett a súlytöbbletem, és sok féle diétával próbálkoztam. Sajnos, ha 1-2 kilót leszenvedtem 4-5 jött vissza helyette. Soha eszembe sem jutott, hogy a zsír totális megvonása lehet a hiba. Az agyonreklámozott olajakat, margarinokat, joghurtokat iktattam be helyette az étrendembe. A Reg-Enor máj és epeserkentő segítségével neked is normál testalkatod lesz, teljesülhet a vágyad. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt. Neked is sikerülhet, de ehhez kitartónak kell lenni. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj- és epeműködtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri.
2015. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!