Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak mandulagyulladása...

Kisfiamnak mandulagyulladása van de már jobban van, megőrül bent a lakásba, volt aki kivitte "betegen"?

Figyelt kérdés
Már 3 napja beteg,hányt,lázas volt de már szedi az antibiotikumot és teljesen jól van.Mennyit árthat ha kiviszem?nagyon meleg van kint(Görögországban élünk).Szerintetek?
2011. jún. 17. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért is kellene bent aszalódnia? Ha már nincs magas láza, nyugodtan mehettek! Persze, ha még elesett, bágyadt, ne vidd ki, de ha már unatkozik bent, menne ki, nincs semmi akadálya! Szerinted, ha egy kisgyerek beteg, de nincs a szülőknek kocsija, nem hívható az orvos házhoz, hogy oldják meg? Nem bántani akarlak, csak rávilágítani a dolgokra :)
2011. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már jól érzi magát én kivinném.

Mi is sajnos bent aszalódunk, de a kisfiamnak sajnos még nem ment le a láza:-( Remélem hamar meggyógyul, szegény Ő is unatkozik bent. 2 éves kisfiú.

2011. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, ha már jó a gyerkőc közérzete, menjetek ki kicsit. Egy tanács, olvasd el a gyógyszer papírját, vannak olyan antibiotikumok és más gyógyszerek, amik fényérzékenyek, nem szabad napra menni amíg tart a kúra, foltos lehet a baba bőre. Ha a gyógyszeretek nem ilyen, szerintem nyugodtan menjetek ki. Jobbulást!
2011. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!