Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak mandulagyulladása...

Kisfiamnak mandulagyulladása van, lázas, és nem nagyon akar inni. A kiszáradás mennyi idő múlva következhet be?

Figyelt kérdés

Ivott ma kb 2 dl folyadékot, de az édes kevés, és most délután már szinte semmit nem akar inni, annyira fáj neki a nyelés.

A láza most 38 körüli, de délelőtt 39 feletti volt.


2010. dec. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha cseppenként is,de próbáld itatni!Nekem egyszer azt mondta a doki,hogy nehezen tudnak kiszáradni a gyerekek,ne aggódjak!Az evést ne erőltesd,az sem baj ha semmit nem eszik,de azért pár korty italt imádkozz bele valahogy!(főleg amit nagyon szeret!)Jobbulást nektek,és ne aggódj!(tapasztalatból írok,és az én fiamnak 40-re szokott felmenni a láza!)
2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam pár óra (8-9) kiszáradt, kórházba kellett mennünk, de az infúzió rögtön helyre hozta, utána már ivott rendesen. Én ilyenkor próbálom Nurofenes adagolóval itatni. Ha nem sikerül nektek, akkor szerintem mindenféleképpen be kéne vinni a kórházba, mert ott rögtön tudják, hogy mit kell tenni.
2010. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ivott pár kortyot, remélem bele tudunk erőltetni pár kortyot még ma. Mik a kiszáradás jelei?
2010. dec. 21. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

vhogy próbáljátok szegénykét itatni. ha jól tudom a legegyértelműbb jel, h fehér a nyelve és cserepes a szája, de ha goolge-be beütöd, tuti leírja pontosan. keveset itass vele, 1-2 kortyot egyszerre, ezt kb 15 percenként.

jobbulást!

2010. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a nurofen adagolóval szoktam a szájába teát nyomni,ha másképp nem akar inni.úgy szivesebben elfogadja, ha nem is túl sokat.
2010. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hogy van a kicsi?
2010. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Már jobban van, másnaptól már ivott, nem sokat, de legalább pár korty lement. Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!