Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kiabál a kislányom? Mit...

Miért kiabál a kislányom? Mit tehetek, hogy ne hisztizzen? Hogy altassam el?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyszerre több kérdést tettem fel. A kislányom 1 éves. Kapaszkodva lépeget a fal mellett és, ha oda ér valamihez, amit nem ér el teljes hangerővel ordit. Tudom, hogy akarja, hogy odaadjam neki azt a dolgot, de pl. a vasalót, vagy ébresztőórát nem adom, akkor olyan hisztibe kezd, hogy lehasal és üti a fejét a padlóra. Próbálom elterelni a figyelmét kisebb-nagyobb sikerrel. Mit csináljak, hogy ne kelljen neki, amit nem kaphat meg?

Eddig csak szopizással vagy cumisüvegből itta a teát úgy aludt el, de hogy szoktassam le erről?

Légyszi, segitsetek!

Köszi


2009. márc. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
AZOKAT A DOLGOKAT AMIT NEM KAPHAT MEG,RAKD EL A SZEKRÉNYBE ÉS HELYETTE A JÁTÉKAIT RAKD ODA.ÉRDEMES ADDIG FELPAKOLNI KÉT SZINNTEL A DOLGOKAT AMÍG NEM KÉSŐ ÉS MAGÁRA NEM RÁNT VALAMIT.SAJNOS AMÍG NEM TUDATOSUL BENNE,HOGY VANNAK OLYAN DOLGOK AMIK NEM NEKI VALÓK ADDIG ÚGYIS AZT FOGJA AKARNI.
2009. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy tedd el amit nem akarsz hogy elérjen, vagy tegyél neki olyat amit levehet. Nekünk van 1-2 pakolós szekrény meg polc amit kirámolhat, a többin zár van. Ha hisztizik először elmagyarázom neki, hogy ezt nem lehet. Ha nem érti, és még is azt akarja akkor nem nagyon foglalkozok vele. Elviszem, lerakom egy csendes helyre és otthagyom. Megmondom neki hogy itt hisztizhet, ha befejezte akkor beszélünk és játszunk tovább. Tudom pici még, az enyém is 1 éves, de ne hidd hogy nem érti amit mondok. Szép türelemmel halk beszéddel le lehet állítani. A másik kérdésnél én is tanácstalan vagyok, mert nekem is csak a cicin alszik el este. Lassan nekem is le kéne szoktatom erről, mert hamarosan tervezzük a kistesót. De majd az élet megoldja ezt is remélem.
2009. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!