Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám kakijába 2...

5 hetes babám kakijába 2 hajszálvékony, rövid vércsíkot találtam. Mitől lehet ez? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szopik? Mert ha esetleg sebes a melled, akkor attól lehet. Ha nem ez a helyzet hívd fel a védőnőd vagy a dokid, de ne aggódj előre!

2009. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem volt ilyen, de én bizony vinném a dokihoz azonnal . Ha nem rendel akkor minimum telefonon megkérdezném a védőnőt. De gondolom nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, ne ijedj meg :)
2009. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de nálunk így kezdódött a tej fehérje allergia.igaz nekem tápszeres volt a baba. Az elsó válaszolónak igaza van attól is lehet hogy sebes a melled.Hívd a dokit.
2009. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak szopik. Az egyik mellem egy icipicit sebes. Lehet hogy az vérzett mikor szopizott és attól van?
2009. márc. 23. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első vagyok!Igen, akkor valószínűleg az okozta. Ha megnyugtat, hívd fel a védő nénit, figyeld a babád és ha nem ismétlődik meg, amikor a másikból szopik, akkor ne aggódj.

2009. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!