Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kell higítani a...

Most akkor kell higítani a tehéntejet vagy nem? Akárhány embert megkérdeztem mindenki mást mondott.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősnek?
2009. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elsóre hígítottam. 1,5 % os tejet vettem és 1 dl tejhez tettem 0,5 dl vizet.Ezt kapta 3-4 napig, majd egyre kevesebb vizet tettem bele.1 hét utána már nem hígítottam.
2009. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elején hígítottam, de amikor már nem lakott vele jól akkor kapta simán, ez 13,5 hónaposan volt. Semmi baja nem lett, csak jobban aludt és nem kelt fel éjszaka!
2009. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem árt,ha eleinte óvatos vagy és hígítod. Ha nincs gond, meg max nem teszel hozzá vizet. Én fele-fele arányban hígítottam eleinte, aztán szépen lassan csökkentettem.
2009. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én soha nem higítottam. néhányszor felforraltag.m,de azt se sokái
2009. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hónaposan kezdtem adni, a védőnő javalatára. Forralva, hígítatlanul.
2009. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell higitani,amj árt az vizbe nem is oldódik,max csak éhesebb lesz,jót nem teszel vele semmilyen ormában
2009. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valászokat.Jó babázást mindenkinek.
2009. márc. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!