Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajban vagyok! Hogyan...

Nagy bajban vagyok! Hogyan csináljam? Hasfájós csecsemő, és kisgyerek.

Figyelt kérdés
2 hetes babám nagyon hasfájós, csak ölben és cicin tudom altatni. Ma délelőtt fél 9-kor felkelt, és azóta ordít szinte megállás nélkül. Szegény 2,5 évesemet alig tudtam megetetni, és még az udvaron sem voltunk, nem játszottunk, én még nem láttam ma fogkefét...megőrülök, megyek, mert most sincs vége, csak gondoltam, hátha van valami ötlet. Infacol, espumisan, torna, masszázs, sőt, még a szélcső sem segít. :(
2011. jún. 18. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kapni édeskomény/nem filteres/ teát nekünk bevált. Sok sikert.
2011. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hordozókendőben kösd magadra, és sok türelem! Ha már tényleg mindent megpróbáltál, sokmindent nem tudsz csinálni? Nincs melege? Lehet azért ordít.. Próbáld meg hordozóban ringatni, vagy babakocsiban tologatni, hátha jólesik neki.
2011. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt írom, de ha nagyon hasfájós, akkor ez egy túlélő időszak lesz számodra.

Lányom 6 hónapig üvöltött napi tizenórákat, és semmi sem használt szegénynek, pedig minden lehetőséget kipróbáltunk.


Próbáld meg magadra kötni, vagy néha betenni őt pihenőszékbe, babahordozóba, hátha segít. Mutass neki fekete-fehér képeket! Lányom a nagy üvöltés közben néha észrevette az ilyen képeket, és akkor - bár nem sokáig - de nagyon bámulta őket, és addig csend volt...


Nagyon nehéz lehet!

Kitartás és türelem!

2011. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A teat megprobalhatod, enis komenymagos teat adtam neki, persze cukor nelkul, sokan mondjak hogy szopi melett nem kell viz, de nagy a meleg hatha az a baja, egy probat meger es nem kel cumisuveg lehet kiskanalbol is, mert neki keves mennyiseg kell
2011. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy gyenge kamillás tea.

Lányomnak az picit enyhített a hasfájásán.

(Az édesköményes dolgoktól ordított sajnos.)

2011. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Probald meg vegyel le egy reteget rola, maradjonbodyba, ha nincsis melege a kis valtozastol par percre csend lesz, addig meg szusszansz egyet :) kitartast, ha nekem nagyon sirt mindig a hasat masziroztam labait tornaztatam melegitettema pocakjat hajszaritoval tavolabbrol, de nekem teli baba volt. A zummogesre es simogatasra mindig elhallgatott, de nem volt extra hasfajos
2011. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a háziorvosotokkal íratni görcsoldót, csodákra képes. 4 hetes kortól pedig adhatod neki a gripe watert, nekünk ez volt a legjobb.
2011. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudhatod, hogy nem segít az espumisan vagy az infacol, kúra szerűen kell adni és csak pár nap után kezd el hatni! minden szopi előtt adj neki infacolt, sokat büfiztesd és kösd magadra, menjetek ki az árnyékban. próbáld hason altatni, kapcsold be a porszívót vagy a hajszárítót és figyelj oda mennyi időnként eteted, a túletetéstől is fájhat a pocak, pár napig 3 óránként etesd de min. 2 órát várj.

és kérj segítséget ha tudsz!

2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még 2 hét és használhatod a GRPE WATER -t a legjobb hasfájásra !
2011. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia nekem is extra hasfájós sajnos a 7 hetesem!semmi nem segített eddig ,most a tesz-veszen végre kaptam/találtam gripe watert és úgy néz ki ez segít végre!mindenképpen ezt ajánlom csak siess ha vásárolni szeretnél mert sajnos hiánycikk....én 3 hétig kajtattam
2011. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!