Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajban vagyok! Hogyan...

Nagy bajban vagyok! Hogyan csináljam? Hasfájós csecsemő, és kisgyerek.

Figyelt kérdés
2 hetes babám nagyon hasfájós, csak ölben és cicin tudom altatni. Ma délelőtt fél 9-kor felkelt, és azóta ordít szinte megállás nélkül. Szegény 2,5 évesemet alig tudtam megetetni, és még az udvaron sem voltunk, nem játszottunk, én még nem láttam ma fogkefét...megőrülök, megyek, mert most sincs vége, csak gondoltam, hátha van valami ötlet. Infacol, espumisan, torna, masszázs, sőt, még a szélcső sem segít. :(
2011. jún. 18. 11:14
1 2
 11/11 Orsi2013 válasza:
Mi is nagyon hasfájósak voltunk a fiam 2 hetes korától, próbáltunk mindent. Kevesebbet szoptattam, megszakításokkal, próbáltuk az összes "gyógyszert" :colief, espumisan, infacol, grip water, semmi sem használt... :( Volt egy éjszaka mikor este 6-tól hajnali 4-ig folyamtosan sírt...képzelhetitek...be is vittük a Heim Pál Gyermekkórházba. Persze ott se tudtak semmi hasznos tanáccsal ellátni. Végül egy ismerősünk ajánlott egy szülésznőt. A fészbúkon meg lehet találni Örömteli Babázás néven, ahol a honlap, elérhetőség látható. Miután megtanultuk a babamasszázst, kb kétszer annyit aludt a fiam és tudott végre, pukizni/kakilni, most már nagyon megkönnyebbült az életünk, nyoma sincs a hasfájásnak! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Bárcsak hamarabb tudtam volna, hogy gyógyszerek nélkül, ilyen könnyedén megoldható a hasfájás!
2013. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!