Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokon mossam ki? Kaptam...

Hány fokon mossam ki? Kaptam használt ruhákat. Eléggé régiek és az "állásuk" miatt van szaguk is.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én az összes ruhát, ami bekerül a házba normál programon kimosom, ez 30 fok, és utána jó sok gőzzel vasalom ki. A szagokra nekem a Dreft baby&sensitiv jött be.

2009. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én használnék mindenféleképpen valamilyen klórmentes dolgot, hogy átfertötlenitsem , de a szinek megmaradjanak.Ha ezt használsz elég 40 fokon átmosni őket. Ha nem használsz fertötlenitöt akkor legalább 60 fokon, de nem tudom milyen anyagúak arra vigyázz nehogy eressze a szinét, vagy megnyúljon az anyag.A mosással és az öblitéssel friss illatú ruhákat tudsz belölük varázsolni :)
2009. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden bébiruhát 40 fokon mostam ki Gabi mosószerrel. Azokat is, amiket kaptam és azokat is, amik a nagyoktól maradtak. Alaposan kiöblítettem és száradás után mindent átvasaltam. Fölösleges forróbb vízben mosni, mert esetleg tönkremennek. A vasalás bőven fertőtlenít is, és puhábbak is lesznek tőle a ruhák.
2009. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én max. 40 fokon mosom a babaruhákat. A Tide Sensitiv nagyon jó, és Gabi öblítőt használok. Nagyon jó, ha szabad levegőn tudod szárítani, utána vasalás.
2009. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött be, hogy ecetet használok öblítő helyett. Szerintem jobban kiszedi a szagokat. Én is 40 fokon mosom a ruhákat.
2009. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!