Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom velünk...

1 éves kislányom velünk alszik, persze 3-5 fenn van! Isten tudja mikor szokik át a külün kis szobájába! A másik nem akar enni csak szopizna alig birom megetetni akkor sem hatalmas mennyiséggel! Mikor szokik le ezekről a rossz szokásokról?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem szeret autózni sír az üllésbe!Kérem írjon olyan aki ebben a cipőben járt régen és most minden rendbe!!Mikor jött el az-az idő?Olyan rossz anyának érzem magam!
2009. márc. 23. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor szokik le ha te leszoktatod!magátol senki nem megy át a jó meleg anyai fészekböl a gyerek szobába
2009. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog átszokni a szobájába, ha átviszed, mert egyedül még nem tud átmenni. Ez csak rajtad, a konzekvenciádon múlik, ki kell bírni pár éjszakát utána meg fogja szokni.
2009. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom (10 hós) is ordít ha autóval megyünk:( Eddig azt hittem a hordozó a hibás, vettem autósülést-kevés eredményt értem el vele, mondhatni semmit.


Nem tudom mitől, miért, mikor fog megváltozni (a fiam imádott autózni), kész rémálom egy hosszabb autóút.

2009. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!