Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha néha hagyom a 2 hós...

Baj ha néha hagyom a 2 hós fiamat, hogy egyedül kösse le magát?

Figyelt kérdés

Sokat játszom vele meg beszélek hozzá, mondókákat és verseket mondok neki, együtt nevetgetünk.

De néha hagyom hogy egyedül legyen persze ha sír oda megyek hozzá.

Csak ha el van akkor hagyom, ez nem baj?


2009. márc. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Örülj neki, hogy egyedül is le tudja magát foglalni és élvezd ki, hogy van egy kis időd másra is. Az én babám ritkán volt el egyedül és sokszor azt sem tudtam mihez fogjak neki:)
2009. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Mindkettőtöknek sokkal jobb így. Ő megtanulja egyedül lekötni magát, ettől a kreativitása is fejlődik, és te sem fogsz később megőrülni tőle. Nincs rosszabb az olyan kiskölyöknél, aki két percig nem hajlandó egyedül játszani, állandóan nyaggat valakit.
2009. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. sőt!
2009. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Az én kisfiam is 7 hetes, de vígan nézelődik meg karmesterkedik fél órát is egyedül. Néha ránézek, de ha nem igényel, otthagyom.
2009. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


jól csinálod. Segíteni kell a babának nem helyette csinálni. Azaz légy készen, ha igényli, kéri "segítséged" játssz vele,mutasd meg hogy "működnek" a játékai, és aztán hagyd hogy gyakoroljon, felfedezzen. a játékidőnk 50-50% közös és önálló játékkal telik, 9 hós múlt babónk.

jó babázást!

Boldog, kacagós, megfontolt, de bátor kislány anyukája

2009. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!