Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kanállal méritek ki a...

Milyen kanállal méritek ki a tejpépet és mennyit adtok egyszerre 5 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Én a tápszeres adagoló kanalat használtam. Öt kanállal+ annyi víz amitől még elég sűrü, hogy kanállal tudjam adni 5 hós babámnak. Nem mertem többet adni,nehogy fájjon a pocakja, amugy Milupat adtam. De ez a mennyiség meg sem kottyant neki, még bevágott utána 160ml tápszert is.
2009. márc. 23. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem méricskéltem. öntöttem,kevertem és ha láttam,h jó az állag akkor már adtam is a babának.
2009. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vok. nem fájdul meg a hasa. én csak ezt adtam neki. nem akartam tápszerezni, ő meg nem akart szopizni. hónapokig csak tejpépet evett különböző ízekben.
2009. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én hipp márkát adok neki napi 1x uzsora.az van ráírva hogy 135ml vízhez 3-4 evőkanál por.Én kb 1dlhez adok kb 2 ekanál port es így nem folyós de nem is nagyon híg.bekanalazza-de enne többet is...csak én uténa még adok neki cicit is
2009. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is tápis kanállal adom, kb.: 7 púposabb kanál kell a 120 ml vízhez az enyém nagyon szereti. :)

Egyébként ugyanúgy anytejpótló tápszerből készül + gyümis ízesítéssel stb.......

2009. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyet adok a fiamnak,135ml vízhez rakok 4.5púpos evőkanál port,simán bevágja,sőt ha még laktatóbbra akarod, rakjál még bele gyümölcsöt.Az enyém imádja:D

6.5hós legény anyuja

2009. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!