Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SZegeden ki jó gyerek fül-orr-...

SZegeden ki jó gyerek fül-orr-gégész? Kit javasoltok - ha tudtok elérhetőséggel-,11 hós babámat beutalta az orvosunk mivel gyakorlatilag október óta egyfolytában folyik az orra.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia4


Mi a Fekete -Szabó Gabriellánál voltunk. Nagyon türelmes, csak sokan vannak nála. Mivel ő csinál hallásvizsgálatot is. nem ír rögtön antibiotikumot. a kislányom manduláját ő vette ki, végtelenül rendes türelmes. Ez tavaly volt. Most is néha kell mennünk a fül orr gégére, de mikor odamegyek látom, hogy tele a rendelője, a másik helyen m (Kis Feket Beáta és a Bajusz Kláránál )alig van valaki, akkor hozzájuk megyek. Ugazából szerintem minden doki meg tudja állapítani, hogy be van-e gyulladva agyerek füle. Nekem egyikkel sincs bajom, lényeg hogy 2 gyerekkel minimálisat várakozzak. Viszont ha műtétre kerül a sor akkor a Gabriellához menjetek.

2009. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekemmel már mindegyiknél voltam. Az én tapasztalatomat írom le. Bajusz Kláránál 2 szer voltunk, nem volt gyerekbarát velem pedig úgy beszélt, hogy a szemembe sem nézett. Elnézett mellettem. Először azt gondoltam nem is hozzám szól. Fekete-Szabó Gabriellánál egyszer voltam egy fokkal jobb volt mint az előző doktornő. Mindjárt ajánlgatott maszek rendelést. A gyerekkel közömbös volt. Berényi Imre doktor ha kell 14.00 után is fogad, bármit lehet tőle kérdezni, válaszol. Nagyon sok betege van gyerekbarát. Egyetlen gond van vele a lányom nem szimpatizálja. Kis Fekete Beáta kedves a gyerekekhez, szülőkhöz. Lányomnak tavaly kifestőt adott, ami miatt nagyon boldog volt. Szerintem türelmes, allergia szempontjából ő szokta elvégezni a teszteket. Ez az én véleményem. Félévente járunk fül-orr-gégészetre, lehet, hogy azóta minden megváltozott.
2009. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!