Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam még mindíg...

6 hónapos kisfiam még mindíg az 1-es cumit használja, nem baj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Etetőcumira gondolsz? Én 6 hósan már a 3-as lyukúból etettem lányomat. Neki kevés jött az 1-esből. Bajnak nem baj, csak sokáig eszik így gondolom.
2011. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, mit adsz belőle? Nálunk 6 hetes kora óta a 2-es lyukú kell, de ő tápszeres. Teát 1-esből iszik, a sűrűbb tápszert pedig 3-masból.

De gond csak akkor van, ha nem szívja ki a szokott mennyiséget, vagy elalszik közben. Ha simán megeszi, és nem fárad el, akkor nincs baj vele.

4 hónapos kislány anyukája

2011. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Etető cumi,nem eszik lassan kb.6-8perc alatt issza meg belőle a 200ml.tápszert,a 2-est is próbáltam,de abból nagyon jön.

Akkor nem baj ha 1-est használunk?

2011. jún. 20. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Hidd el, észre fogod venni, ha már nem jó. Valószínűleg nem olyan lusta szívni a cumit, mint az én lányom. :)
2011. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!