Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bondolino hibrid hordozóról...

Bondolino hibrid hordozóról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hordozókendőnk van, de nagyon macerás felkötni, a kenguru viszont nem egészséges a babának. Ez a hibrid hordozó jónak tűnik, csak elég drága, hogy "véleményezés" nélkül megvegyem... Ezért érdekelnének a tapasztalatok.
2011. jún. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem költenék ennyit egy hordozóra. Szerintem semmivel nem tud többet, mint az olcsóbb hordozók. De akármilyet választasz, próbáld fel (babával együtt), mert lehet, hogy éppen nem kényelmes neked, vagy a babának.

Itt van pár olcsóbb féle mei-tai és csatos, én ezek közül választanék (amúgy nekünk Tündérputtony SSC-nk van, az is tök jó):

[link]

[link]

[link]

[link] ?item=288#content

[link]

[link]

[link]

[link]


És még itt egy nagy gyűjtemény a különböző hordozókról:

[link]


Remélem segítettem! :)

2011. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kismama ismerősömnek van...azt mondta, hogy egyik babaholmi se érte meg annyira az árát, mint ez a hordozó. Nagyon szerette. Elég drága, emiatt én használtan szeretnék venni de sehol nem találok :-(
2011. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is az ára miatt vacilálok, pedig nagyon szimpi. Most néztem a hordozo.hu oldalon, hogy lehet kölcsönözni egy hétre 400 Ft-ért. Lehet, hogy kikölcsönzöm, hogy megbizonyosodjak róla, hogy milyen. S ha jó, akkor lehet beruházok rá. Még csak 10 hetes a babócám, úgyhogy még valószínű elég sokáig fogom őt hordozni.
2011. jún. 22. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó hogy mondod! Az tényleg nem drága, bár gondolom letétet kérnek, de még így is megérheti, legalább ki lehet próbálni.
2011. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!