Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan veszek őszibarackot...

Honnan veszek őszibarackot vagy körtét a kóstoláshoz?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos a babám, almával kezdünk, de 1 hét múlva őszibarack vagy körte jönne, de honnan vegyem? Vagy vegyek kész üvegeset? Csak mert először csak 1-2 kanállal kapna és azt 48 órán át lehet tárolni, tehát egy üvegből max. 4-5 kanál fogyna, kissé pazarlásnak érzem, főleg, hogy nem olcsók az ilyen üvegesek, mit tanácsoltok?
2009. márc. 24. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mirelit barackot vettem, abból annyit adsz neki, amennyit gondolod, hogy megeszik, a többi meg marad a mélyhűtőben.
2009. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez az én kihagytam sütötököt még tudtam szerezni háztol! én nem adok neki üvgest inkább pamacsolok mást! cékla répa krumpli alma és majd ezt keverem
2009. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van...ha megeszi akkor csak az első pár üveggel kell így eljárni, nem lesz sok a pazarlás. Vagy adhatsz neki más hat hónaposan fogyasztható papit, amit te is elkészíthetsz, pl:sütőtököt, répát...vagy megeheted te is a maradékot, vitamin:)
2009. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fagyasztotta, bár én már arról is lemondtam, mert a múltkor egy egész zacsival dobtam ki, mert éretlen volt, arról nem is beszélve, hogy drága az árán kb 4 bébiételeset tudtam volna venni. Így marad a babakaja.
2009. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekük van fagyasztott őszi, azt adok neki, szerintem lehet venni nagyobb boltokban, csak vigyázz, hogy ne legyen benne tartósítószer vagy cukor, de ált. a fagyasztással tartósítják.

A körte a necces, én is nemrég kezdtem, kapott, de nem jó faját adtam neki és nagyon felfújta. Úgyhogy inkább áttértem a sütőtökre, azt kapsz ilyenkor a zöldségesnél. Egyébként 2-3 után már bármit adok neki megeszi, sőt elfogy fél babakaja üvegcsével, úgyhogy néha azt veszek, nagyon szereti.

De meggyet is kaphat van az is fagyasztott.

A banánt hagyd ki, ha elfogadsz egy jó tanácsot: sajnos permettel érlelik a legtöbbet és többet ártasz, mint használsz...

Sok sikert NEktek!

2009. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van a maradék gyümit megeszi a családbol valaki
2009. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!