Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszibarack vagy sárgabarack?

Őszibarack vagy sárgabarack?

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem el az alma kóstoltatását a 4 hónapos lányommal.Következőnek a barackot választottam.Melyiket jobb előbb elkezdeni?Ti milyen sorrendben haladtatok?Válaszokat köszönöm!
2011. jún. 21. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi őszivel kezdtük (jó lédús, édessel). A sárga csak jóval utána jött valamikor.
2011. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sárga barackkal nagyon óvatosan, a rostok miatt nagyon nehezen emészthető még egy felnőttnek is.4 hónapos babának nem adnék semmiképp.
2011. jún. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sárgabarackot csak 8-10 hónaposan ajánlott bevezetni.

Mindenképp őszit

2011. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 4 hónaposomnak adtam annak idején sárgabarackot, de csak bébiételt!! Frissen csak később szabad mert allergizálhat!!
2011. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az őszit nem ette meg, csak a sárgát. De csak üvegeset adtam én is.
2011. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babáimnak a sárgabari ízlett jobban. Elötte kóstolták az őszit,az annyira nem a kedvencük,így féltem,hogy a sárga sem fog nekik bejönni. De azt falták. Persze vsak üvegeset. Az őszit csak almával eszik meg.
2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is alma után őszibarackot kezdtünk.Szerencsére az én fiam szereti.Sárgabarackot én csak most adtam neki nemrég.Amúgy 17 hós a fiam.Lehet,adhattam volna már korábban is de én féltem,nehogy kipattogjon tőle.Sajnos a szilvától kipattogott,nem is adtam neki azóta sem.
2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!