Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos babámnak elkezdte...

Az 5 hónapos babámnak elkezdtem a gyümölcspépeket adni. Mennyit lehet adni eleinte, és mikortól többet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Itt nagyon sok tanácsot és receptet találsz, a nagy babaszakácskönyvet is le tudod tölteni. Sok sikert!
2009. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát elöször 1-2 kanál de ugy se fogad el többet , majd ki is válthatsz vele egy ettetést te ugyis látod rajta mennyit igényel nekem nem nagyon nöl az adag 3 hete csinálom már napi 2X probálom adni de pár kanálka fogy az almábol éa a stökböl, végül is ismerkedik a modszerral ha folyékony lenne a fözelelék szerintem beszippantaná cumis üvegböl de én kanalazom a esti pépet sinlac-ot cumüvegböl be szivja.
2009. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az én babám eleitől fogva(1hete)4-5 kanállal megeszik,és néha sír ha elfogyott.nem tudom,hogy adhatok már neki többet?én alma-banánnal és őszibarack-almával kezdtem.adhatok neki többször is 1nap?kicsi súllyal született,és még most 5,5kg.vagy ez nem befolyásolja?tapasztalt mamák válaszát is várom.
2009. márc. 24. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szívesen eszi a babád a gyümölcsöt, adhatsz neki többet, szépen, fokozatosan növeld az adagot, amíg már egy teljes étkezést kiváltasz vele. Általában tízóraira szokták adni a gyümölcsöt, először ezt szokták szilárd étellel helyettesíteni. Utána jöhet az ebéd, főzelékkel. 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
adhatok már neki pl.krumpli főzeléket,amit esetleg anyatejjel pépesítek?az az igazság,hogy még mindég 2-2,5óránként eszik,és ezt szeretném kicsit eltolni.
2009. márc. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!