Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre bekeverhetem a tápszert...

Előre bekeverhetem a tápszert cumisüvegbe és hütőbe tárolhatom? Ha kell előveszem és megmelegítem cumisüveg melegítőben. Hány fokosra állítsam a tápszernél és az anyatejnél? 100ml eszik még.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pontosan :) annyira melegítsd fel amennyire melegen szereti, ezt ki kell tapasztalni
2011. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
olvasd el a tájékoztatót! mindegyik más, a mienket pl. 2 órán belül fel kell használni és nem lehet többször melegíteni. olyan melegre állítsd, mint a testhőd kb. 37 fokra
2011. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mindegyik tápit csak 1x lehet melegíteni és 2 órán belül kell elfogyasztani, mivel szobahőmérsékleten megromlik!

de hűtőben 24 óráig eláll

2011. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

A tápszert nem lehet előre bekeverni és utána a hűtőben tárolni!!!!

Mindegyiknek a dobozára rá van írva, hogy mindig FRISSen kell elkészíteni!

A benne lévő vitaminok a kb 40 fokos vízben aktiválódnak!

Szobahőmérsékleten is kb 1 órát lehet eltartani

2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

forralt, lehűtött vízzel keverd be, és eláll egy napot a hűtőben. Nem tudom, hány fokosan szereti a babád, nekem a nagy majdnem hidegen itta a babatejet, a kicsi meg langyosan a tápot.


Utolsó beíró: ugye nem gondolod, hogy a csecsemőosztályokon 30 babának frissen készítik el a tápot? Akkor kb. egyvalaki egész nap csak ezt csinálná a sűrű etetések miatt. Na, ebből induljál ki. Ott is előre el van készítve egy napra.

2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

utolsó előtti vagyok


nem abból indulok ki, hanem abból amit a gasztroenterológián mondtak nekünk!! Gondolom azért az orvosokat nem kérdőjelezed meg kedves utolsó ... de te tudod

2011. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem beteg gyerekről volt szó
2011. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem is mondtam, h beteg - általánosságban említették meg
2011. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
nekem KORASZÜLÖTT osztáloyn mondták, hogy meg lehet csinálni előre és 24 órahosszáig eláll a hűtőben!!!!
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ennyi erővel az is lehetett volna a bunkó válasz, hogy ne keverd be előre, hanem olvasd el, hogy mi van a dobozon.
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!