Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell, ajánlott, vagy nem...

Kell, ajánlott, vagy nem számít, hogy a gyerekemnek van-e valami alvós kelléke? (maci, pelenka, akármi)

Figyelt kérdés
9 hós a babám, semmivel sem alszik, a takarót szokta rágcsálni és markolászni elalvás előtt. Próbáljam rászoktatni egy hálótársra? Ha valahová elmegyünk (akár anyámékhoz, akiket nagyon jó ismer, és a lakást is) egyszerűen képtelenség elaltatni, akkor is, ha én ott fekszem mellette (tegnap én elaludtam, ő nem :) Segítene ilyen esetekben egy alvómaci, vagy akármi?
2009. márc. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!az én kislányom se alszik semmivel!próbáltam rászoktatni macira kendőre, de még jobban elvonta a figyelmét az alvásról!Talán később már maga akar aludni a kedvenc játékaival!
2009. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát vihetnéd a kis takarocskáját (amit írsz,) hogy szorongathatná a nagy fiam a kispárnáját visszi még mindig, és a alvós tigrisét is de az nem picikorátol van meg.
2009. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek soha sem volt ilyen "kelléke", nem is hiányolták soha. Lehet, hogy jó, de úgy hallottam elég sok nehézséggel jár az ilyen. sok gyerek pl. tiltakozik az ellen, hogy az alvós takarót, pelust stb. kimossák, mert más lesz a szaga.. Emellett elég nehéz leszoktatni őket ezekről. Volt olyan 4 éves óvodásom, aki csak ilyennel tudott aludni az oviban is:(
2009. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 24. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!