Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvan valakinek a Suttogó...

Megvan valakinek a Suttogó vagy esetleg más olyan könyv, amiben vannak altatással kapcsolatos dolgok?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam. Kb. 1 hónapja, minden éjjel 3x-4x kel, sírva ébred, illetve van, hogy nincs is nyitva a szeme. De annyira sír, ki kell vennem, meg kell nyugtatnom. Van olyan éjjel, hogy óránként ébred, van, hogy félóránként. Már nagyon kivagyok, alig élek. Kibróbáltunk mindent, fogzásra: panadol, nurofen, dentinox, homeopátiás bogyók. Vettem már magam mellé. Adtam már többet neki enni. Semmi nem hat. Egyébként 2 hónapos korától átaludta az éjszakákat. Anyatejes. Nem tudom mitől lehet ez. Szeretnék egy két alvással kapcsolatos könyvbe belenézni, hátha van ötlet, praktika. Ha valakinek ilyen könyve átküldené nekem? Köszönöm
2011. jún. 21. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! irj privit es elkuldom a suttogot! azt hiszem megvan mind a ketto! :)
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy praktikára van szükség... Itt a szeparációs szorongás ideje, lehet, hogy csupán elérte őt is. Ha pedig erről van szó, nem praktikára, hanem rád, a te közelségedre van szüksége, hogy megtanulja, rád mindig számíthat.
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, hogy melettem alszik, de akkor is ugyanúgy ébredt. Napközben teljesen jól elvan egyedül is.
2011. jún. 21. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
kuldtem neked 2 mailt! irj ha atert mert valamikor szorakozik a freemail :)))
2011. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elküldenétakk nekem is?sz.gabi84@freemail.hu

köszi!!!

2011. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Átjött....de mégsem. Nem engedi letölteni. Mi lehet a baj?
2011. jún. 22. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sikerült megnyitnom! Holnap bele is kezdek az olvasásba. :))
2011. jún. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!