Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghaszno...

Szerintetek melyik a leghasznosabb neveléssel kapcsolatos könyv?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Dr. Spock.


laza és tapasztalt. nem fut felesleges köröket.

vagy megfog elsőre vagy soha nem fogod szeretni a stilusát.

egyszer azért érdemes elolvasni...

2010. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszett a legjobban: [link]

Nem kimondottan babaápolással kapcsolatos, de sok megfontolandót tartalmaz.

2010. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

meg ez is jó!:


Dr. Haim Ginott

szülők és gyermekek.


hogyan biztassuk hogy legyen önbizalma meg olyan ovis kortól való de szuper. szorongásról féltékenységről a családi életben való helyéről.

kb.200 oldalas

2010. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves második!köszi a cikket, tanulságos volt, lehet beszerzem a könyvet majd:)
2010. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, az a cikk tényleg nagyon jó! És mennyire igaz!

A Spock könyve nekem nem jött be, nem a stílusa miatt, mert az jó, hanem vannak benne olyan dolgok, amiket azóta már megcáfoltak (gondolom, hogy újabb kiadásban már ilyen nincs); meg pl. arra emlékszem, hogy azt írja, hogy ne válaszolgassunk mindig a MIÉRT-ekre, mert azoknak sosincs végük. Mások azt írják, hgoy mindig válaszoljunk. És mivel Spock bizonyos dolgokban egyértelműen elavult (amelyiket én olvastam!), utána már nem tudtam, hogy mit lehet elhinni és mit nem.

2010. okt. 7. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Suttogó
2010. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!