Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csinálom? 7,5 hetes...

Jól csinálom? 7,5 hetes kisfiam éjszaka 2-2,5 óránként szopizik.

Figyelt kérdés
Nagyon szépen gyarapszik, már 1350 grammot hízott, amióta itthon vagyunk. Csak mások a környezetemben csodálkoznak, hogy miért kel fel ilyen sűrűn. Azt mondogatják, hogy biztos gyenge a teje. Én eggyátalán NEM GONDOLOM ezt. Akkor nem gyarapodna ilyen szépen.
2009. márc. 24. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod, ez az igény szerinti szoptatás. Nálunk is így volt, most 3 hónapos, már csak 2-szer ébred, éjjel 1-kor és kb. 5-kor.
2009. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van jól gondolod, én is azt hittem h azért kel gyakran mert nem elég zsíros a tejem, de nekem iszonyatosan nőtt...tehát jól csinálod.Így tovább.
2009. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm-köszönöm! Akkor irány a szoptatás. Éppen most ébredt a Kincsem!!!

Hajrá anyatejes anyukák!!:):)

2009. márc. 24. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen szoptass annyit és akkor, amennyit és amikor a babád kér. Ezzel a gyakori mellretétellel a tej mennyiségét is fokozod közben. Örülj, hogy van tejed! Sajnos nem mindenkinek adatik meg (pl. én is kénytelen vagyok pótolni....)

Sikeres és hosszú szoptatást kívánok!

2009. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, 12x szoptattam naponta aztán sokáig 8-10x. Persze nem könnyű hónapokig ezt csinálni, de én is az igény szerinti szoptatás híve vagyok. 3 hós volt kisfiam mikor áttért a 3-4 óránkénti evésre. Most 8,5 hós és még mindig van h 1x felkel hajnalban kicsit cicizni, pedig már 2,5 hója hozzátáplálunk :) Jó a tejed, gyarapszik nagyon szépen a babád! Jó babázást!
2009. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!