Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pihentek baba mellett?

Hogyan pihentek baba mellett?

Figyelt kérdés

Hogy oldjátok meg a pihenést? Én próbálom akkor, amikor alszik a kisfiam, de van, hogy egész nap (reggel 8-tól este 10-ig) csak 2xfélórát alszik. Éjjel sokszor kel. Ilyenkor hogyan lehet pihenni, főleg, ha már sokadik nap ez megy?

Nagyszülők ritkán bevethetők, férjem reggeltől estig dolgozik.


2009. márc. 24. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a mi sorsunk:)megszokjuk, Én is megszoktam te is meg fogod:)Én már ezt fel se veszem.

ha senki segítséged nincs tényleg nem könnyű

2009. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szinte sehogy sem. nálunk sincs segítség, mikor alszik a babó akkor szusszanok egyet, márha nem kell a háztartással foglalkozni(pont most írtam egy választ arra, hogy "szalada lakás").
2009. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén sehogy. Átáll a szervezet. Én már a terhesség vége felé sem sokat aludtam, ráadásul én, ha meggebedek sem tudok nappal aludni...
2009. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, dettó én sem tudok nappal aludni, kizárt dolog.
2009. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én pl.a játszoszönyeget föl teszem a nagyágyra és ott fekve tudok rá nézzni v. volt ugy hogy a forgoszékben dajkáltan forgolodtam és így tudtam nézni a tv-t ö meg válamon ki felé nézelödött v. ha mint most kint alszik a babakocsiban elnyomja a levegő
2009. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is csak éjjel tudok pihenni, ha hagyja a törpe. Az a baj, hogy ő elég korán már 8-kor elalszik, én meg olyankor még szeretek kicsit Tv-zni, kikapcsolódni, így 11-nél előbb nem kerülök ágyba. Utána persze mindig szidom magam, de nem tudok előbb elaludni. Én egyedül nevelem a fiamat, nem könnyű, de szerencsére csak egyszer szokott felkelni olyan 3-körül, de 7-kor már vége is az alvásnak, és onnantól nem sokat alszik. Majd csak lesz jobb is!
2009. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Reggel fél hattól este tízig, tizenegyik jövök megyek, főzök, takarítok, gyerekezek. Egyszerűen nincs rá időm. Míg jött a foga, éjjel óránként kelt, az volt a legrosszabb időszak, néha állva el tudtam volna aludni. De rájöttem, hogy csak felkeni nehéz, utána már nincs is időm azon gondolkozni, hogy fáradt vagyok.
2009. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak éjjel, ha hagy. De ha alszik, akkor is felébredek éjjel min. 3szor. SOHA nem fogok már egyhuzamban 6-7 órát aludni :) Napközben én se tudtam soha pihenni, az elején se. Arhesség az szuper volt, állandóan aludtam, meg sétáltam, meg jártam a várost, hajjaj :)))))
2009. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!