Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszi ennyire a kezét?

Miért eszi ennyire a kezét?

Figyelt kérdés
4hós a kislányom és 3-4óránként eszik,de nem eszi meg az összes tápit,2 evés között szoktam kínálni teával de nem kell neki!Uzsira már 4 napja eszünk almát utána tápit,amiből megint hagy!És mégis állandóan a kezét eszi!!!
2009. márc. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem azért kezezik mert éhes, hanem mert érdekes neki viszket az ínye stb..
2009. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy a foga miatt van állandóan a szájában a keze..nálunk is így volt.próbáld ki,hogy adol a kezébe pl.csörgőt,azt rágja.
2009. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga jön. Nem lehetséges? Nincs megdagadva az ínye?
2009. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

az én fiam 3 hónapos lesz és ő már legalább 1 hónapja felfedezte a kezeit és azóta indig a szájába tuszkolja mind a kettőt egyszerre.

szerintem ezzel semmi gond.

Sőt ha sikerül neki megfogni egy játékot (nem mindig jön össze olyankor ideges :D)akkor rögtön viszi a szájába.

Nyugodj meg biztos nem azért veszi a kezecskéjét a szájába, mert éhes hanem mert jó móka meg újdonság!


Jó babázást :)

2009. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a fogzás kezdete. Ha sokat nyálzik, akkor biztosan az ínye viszket, fáj neki. Ez ilyen lesz, amíg ki nem bújnak a fogacskák...Adj neki hideg rágókát, vagy dörzsölgesd az ínyét tiszta gézlapocskával.
2009. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs megdagadva sz ínye,tegnapelőtt a doki is mondta hgy még nem is látszik hogy elkezdett volna fogzani!!Csörgöt nem rágja,meg a rágókát sem!!Csak a kezét!!
2009. márc. 24. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi, nyugi...lehet, h nem a foga meg. az en lanyom szuletes ota cuppog a kis kezecskein, az elejen hasfajos volt es azt olvastam, h ilyenkor igy vezetik le a felgyulemlett feszultseget, vagy ket hetre abbamaradt aztan most harom honaposan felfedezte a kezeit es megint cuppog, minden tiszta nyal, meg a karjan a ruhaja is,szerintem elvezi, h akaratabol oda tud emelni valamit. biztosan nem az ehseg, eleinte es is azt hittem, de volt idom megfigyelni, ez inkabb idotoltes nekik

udv

2009. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!