Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos és egyfolytába...

Babám 3 hónapos és egyfolytában eszi a kezét. Ez a fogától lehet? Más babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Rágókát nem fogad el,kitolja a nyelvével.A tejci elég neki,mert szépen fejlődik.
2010. máj. 10. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csupán megtalálta a kezét és érdekli, boldog, ha beletalál a szájába vele. Minden 3 hónap körüli baba ezt csinálja... ismerkedik a külvilággal, felfedezi a saját testét. Nem sokára a lábát is a szájába dugja :)))
2010. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, igen az én fiam is ezt teszi, plusz még nyáladzik is.Úgy tudom, ez normális, de a fogai majd később nőnek ki...
2010. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja, azt mondják nem éhesek ilyenkor, de az én babám, ha éhes, akkor inkább csinálja.
2010. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem szinte minden ilyen korú baba ezt csinálja. Az enyém is rágta a kezét, de az első foga csak 8,5 hónaposan bújt ki
2010. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az en fiam is pont 3 honapos es ezt csinalja kb 1 hete. Es persze nagyon nyaladzik. Erdekes hogy csak a bal kezet veszi a szajaba. Szerintem is az inyet feszitheti a foga. Szinten nem fogadja el a ragokat. Szoval en is a fogakra tippelnek. Szerdan megyunk doki nenihez, akkor megkerdezem.
2010. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én Babóm tegnap volt 3 hónapos. Állandóan szájában van az ökle. És egyfolytában folyik a nyála. Az alsó ínyén már van 2 pici, kemény, fehér csíkocska. A védőnővel telefonon beszéltem, azt mondta 6 hós kora előtt nem lesz foga. Hát nem tudom, de szerintem hamarabb ki fog neki bújni. A rágókát csak akkor szereti, ha tartom a szájában, és dörzsölgetem vele a kis ínyét.

Holnap megyünk szurira, meg is mutatom majd a dokinak is meg a védőnéninek is. Kíváncsi vagyok így is azt mondják-e majd, hogy az még nem fogacska lesz...


Nem nézted meg az ínyét a Picinek? Lehet, hogy már neki is látszik valami.

2010. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A foginye fehér alul.A rágókát ő is csak úgy fogadja el ha tartom neki,és dörzsölöm neki a foginyét.Neki is az egész ökle van benne a szájában sokszor,és a másik kezével meg nyomja be az öklét.Köszi a válaszokat mindenkinek! További szép napot mindenkinek!
2010. máj. 10. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is 3 hónapos és már 5 hete eszi a kezét,folyik a nyála,a cumin is csak rágódik,nem szívja.Anyukám szerint a foga jön,mert kicsit duzzadt az ínye.Megnézettem tanácsadáson a Dokival,mert akkor is tömte az öklét,de közölte velem:"Nem a foga csak,csak éhes!"Előtte fél órával puszilt be 160ml tejcit!Nem lehetett éhes.A Védőnő szerint csak felfedezte a kezét és ezzel szórakozik!:-)
2010. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!