Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pszichés betegségeket...

A pszichés betegségeket (pánikbetegségeket) háziorvos is tudja kezelni?

Figyelt kérdés

A pszichés betegségeket(pánikbetegségeket)háziorvos is tudja kezelni?

Egyre több tünetem jön elő.Nehézlégzés,nyeldesés s már 2 napja nem múló ásítozás.

Vagy tudnátok valami jó szakembert ajánlani?


2011. jún. 22. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak tovább küld szakrendelésre, ha olyan bátor, hogy felír rá gyógyszert, akkor inkább magadtól menj szakemberhez, mert ez egy speciális terület.
2011. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a háziorvos kompetenciája, de hozzá menj el, és elküld a megfelelő helyre. (Persze , ha magánba akarsz menni, akkor azt is lehet.)
2011. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jobb a magánorvos?

Mennyit kell fizetni?

Régebben volt egy orvosom,mikor jöttek elő a tünetek csak elszaladtam hozzá,de ő sajnos elköltözött nagyon messze.

Most itt állok s nem tudom,hogy hova induljak?

Nem tudtok ajánlani valakit Budapesten?

2011. jún. 22. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg vagyok. Háziorvosom diagnosztizálta, miután már minden vizsgálatra elküldött, olyan tüneteket produkáltam. Nehézlégzés, kar zsibbadás, nyelési nehézségek, gyomor fájdalom. Voltam cardiologián, gasztroenterológián, nyaki és hasi UH-on, sehol nem találtak semmit. Háziorvosom kiírta a Frontin-t, és mentem pszichológushoz. Az SZTK-ban alig volt időpont, úgyhogy maszekot kellett keresnem, aki szintén a Frontin-t írta ki.

Biztos, hogy pánik beteg vagy? Lehet, hogy csak ki vagy merülve, bár nem ismerem az életviteled, de sokszor egy kiadós vitamin kúra hatásosabb. A háziorvosodnál kezdj mindenképpen, és majd ő megmondja hogyan tovább.

2011. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A maszeknál mennyit kellett fizetned?
2011. jún. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!