Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bocs, hogy itt teszem fel a...

Bocs, hogy itt teszem fel a kérdést, de talán itt többen olvassátok. Aranyérre valami sos megoldást tudtok?

Figyelt kérdés
Szülés óta nehezen megy a wc-zés+ aranyerem van.... már ülni sem tudok. Tudom, hogy az orvos lenne a legjobb megoldás, de nem tudok jelenleg elmenni. Tudtok valami bevált módszert, recept nélkül kapható szert, vagy akármit, mert már nem bírom.. köszi
2011. jún. 22. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Varázsdió krém.. nekem csodát tett! Próbáld ki, hátha segít! Az ára se vészes, nincs egy ezres a patikában. különben meg sok folyadék, rostos ételek, teljes kiőrlésű pékáru...
2011. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Könnyen összetéveszthető az aranyér a végbélrepedéssel. Nos az én sztorim:

Nagyon fájt már a végbél részen és 3 kis pukli is kinőtt. Biztosra vettem hogy aranyerem van. Használtam mindenféle krémet, kúpot de semmi sem használt. Elmentem a sebészetre és mondta a doki hogy nem aranyér hanem végbélrepedés. A kemény széklet okozza. Már féltem mikor wc-re kellett mennem. Sírva ültem rajta. Iszonyú fájdalmas volt, szúró érzés. A doki csak annyit mondott hogy üljek jó meleg vízbe és ügyeljek arra hogy ne legyen kemény a székletem. Hát ezzel nem voltam kisegítve :(

Elmentem a gyógyszertárba és ott javasolták: DUPHALAC szirup. Minden reggel 1-2 evőkanál. Ez segít lazítani a székletet. És naponta legalább 3 alkalommal vastagon Neogranormon krémmel be kell kenni kívülről azt a részt. Ez hámosít. Nekem segített. 2-3 nap alatt megszűnt a fájdalom. Esetleg ha szoptatsz még akkor is lehet szedni a Duphalac szirupot. Jaaa és egy jó tanács. Ha múlik a fájdalom, akkor se hagyd abba a kezelést mert még könnyen előjöhet. :( Legalább 2 üveg szirupot szedjél be és folyamatosan kenjed a krémmel.

Jobbulást kívánok!

2011. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kombináció vált be:

szenna levél 4-5 db leforrázva este,langyosan megittam,reggelre pedig "kényelmesre" lazította a székletet.Reggel-este 1 mastu-s kúp + napközben mastu-s krém többször.A fájdalom már a 2.napon elviselhető volt a 3.napon meg szinte semmi az előtte lévő hónapokhoz képest.Ahogy a 2.válaszoló írta,nem szabad a tünetek elmúltával a kezelést abbahagyni,mert hamar vissza kerül az ember a kiinduló állapotba.

A szennalevelet egyébként gyógynövényboltban vettem.Egy kis leírás róla:

[link]

Jobbulást!

2011. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kék kenőcs sok mindenre jó - köztük aranyérre is!

De talán már kúp formájában is kapható.

Szerintem nagyon jó! De ajánl az oldal még mást is, nézd meg! Vagy telefonon is érdeklődhetsz.

Én már többfajta terméket is rendeltem tőlük, és nagyon jók, tényleg használnak!!!!

2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok jótanácsot!Ki fogom őket próbálni!
2011. jún. 23. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok. Van már javulás? Jobban vagy már?
2011. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! nagyon kedves vagy, hogy érdeklődsz! Köszönöm szépen, már jobban vagyok. Igaz, a hashajtást nem volt merszem bevállalni, de a többi jótanácsot igen, úgyhogy már nem sírok, ha ülök :) nagyon köszönöm mégegyszer!!
2011. júl. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!