Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt olvassátok el, komolyan...

Ezt olvassátok el, komolyan ilyen világban élünk?

Figyelt kérdés

[link]


A neten böngészve ezt találtam, kiakadtam kissé, mert még sosem hallottam ilyenről! Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 28. 22:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
MIért te milyen világban élsz? Ufo vagy?
2010. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mit mondjak..?Az én két fiamnak is kifejezetten tetszik,mikor fürcsikor hátrahúzom a fütyijüket és megmosom,1 évesek.Természetes h egy ekkora gyerek nemi szerve is érzékeny,inkább az lenne a baj,ha nem lenne az..
2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Van babád/kisgyerekd? Nála még nem figyelted meg? Nem tudom ez miért kelt benned felháborodást? Szinte minden kisgyerek csinálja. Miért milyen világban élünk? Most tényleg nem értelek...
2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
31%

Még én sem hallottam ilyenről, így nem tudok érdemben hozzászólni, de biztosan vannak ilyenek.

9 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyünk ennyire prűdek!

Ahogy a cikkben is írják "A gyerekek ugyanolyan ösztönös lények, mint mi - magyarázza Frank Zsuzsa klinikai gyermek-szakpszichológus. - A természet úgy rakott össze minket, hogy jó érzés legyen, ha a nemi szervünket ingereljük. Ezért (is) szaporodunk."


Pár hónapos kislányomról ha leveszem a pelenkát, vag yakár ha rajta is van, rögtön oda nyúl... ez teljsen természetes. Nem maszturbál a szó szoros értelmében, ugyanúgy felfedezi ezt a testrészét is, akár csak a kezét vagy a lábát. Nincs ebben semmi különös.

2010. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
És a gyerek természetesen nem tudatosan teszi,ösztönből keresi azt,ami jó érzést okoz neki(ha ezért vagy kiakadva rajta).Nincs benne semmi mocskosság,a helyes útra kell terelgetni.
2010. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez hogy ilyen világban élünk? Igen, az emberek így vannak összerakva, ahogyan a gyerekpszichológus is írta. Komolyan nem értem mi a problémád.
2010. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Bocs de az én gyerekeim (4) még ilyet nem csináltak. És még életemben nem hallottam ilyet, pedig mögöttem van egy pár év már, és ápolónő vagyok!
2010. okt. 28. 22:49
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésed. Azt várod, hogy kiakadjunk veled együtt? Amúgy jobb lesz, ha elkezded szoktatni magad a gondolathoz, mióta ember az ember, ez a dolog létezik, és a világ ilyen, aminek ez része. Csak mert Te nem hallottál róla, attól még nem rossz/jó/furcsa, vagy mit tudom Én.... ne haragudj, de milyen burokban élsz Te?
2010. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Jah, honnan tudod, hogy nem csináltak a Te gyerekeid ilyet? Sok gyerek csak akkor csinálja, ha biztosan nem látja senki. Azt meg ne hidd, hogy beszámolnak neked róla....
2010. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!