Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a lidlben...

Mit gondoltok a lidlben kapható pelenkáról? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Iszonyatos!!!! Drága és egy kalap belevaló.

Nagyon kicsi a ragadós része, és alig tapad,nem gumírozott, 1 db-ot használtam belőle, itt áll a csomag.

2011. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 22. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj már annyiszor megfogadtam saját tapasztalat alapján, hogy nem veszek ilyen összevissza dolgokat. Olcsó húsnak híg a leve. Ha kidobok egy teljes csomag olcsó pelust az sokkal drágább mintha a jobb minőségű drágábból elhasználom mindet. Dehát a hátha mindig győz. Én azt mondom ne vedd meg. Nyilván vannak olyanok, akiknek bejött. Gyereke válogatja.
2011. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

miért mennyibe kerül darabja? egyáltalán a honnan indulnak a pelenkák árai/db?


Úgy néztem egyébként pl. tescoban, hogy a pampers szinte ugyanannyi, mint a tescos, akkor már érdemes azt venni

2011. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltuk, és jó volt. Mindössze azért nem használjuk most is azt, mert a Pampersnél nincsen vékonyabb, és nálam ez fontos szempont. Szóval ha erre van most keret, szerintem nagyon nem fogsz benne csalódni.
2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nejlonzacskó!!!! egyszer adtam a babámra aztán ment a kukába, szegénynek befülled tőle a feneke, nem szellőzik, egy nagy rakás kaki ahogy van
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vettem, kár volt. Szerencsére csak a kicsi csomagot kipróbálni. Ne vegyél, nem jó!!!
2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!