Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma adtam először krumplipürét...

Ma adtam először krumplipürét ebédre babámnak. Kell utána büfiztetni? Honnan tudjam hogy utána még mennyi tápszert egyen? Mert ugyebár még nem eszik egy teljes adagot.

Figyelt kérdés
Adtam neki utána tápot is, megitta mindet, de utána kijött belőle. Szerintem azért, mert ugyebár valamennyire jól lakott a krumplival.
2011. jún. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

tud egyedül büfizni? mert ha nem csak ki kéne jönnie a levegőnek akár tápit eszik akár főzeléket, nem igaz?

tápit meg ne adj neki egy adagot ha előtte adsz neki mást is, a krumpli meg eleve laktató, szénhidrát dús étel. gondolom tápival törted össze a krumplit, akkor meg pláne :)

2011. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen kezdő vagyok, első baba, első főzelék.
2011. jún. 22. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A krumpli-tápszer kombinációt a lányom is kihányta böfi közben. Azóta nem kapott, csak vegyesen, pl. cukkini-krumpli, répa-krumpli.
2011. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!