Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell...

Porcukormókus kérdése:

Mennyi idős koráig kell büfiztetni a babákat?

Figyelt kérdés
Esetleg amíg nem tanul meg ülni, ill. ülve enni? Habár szopizni akkor sem ülve fog.. Szóval?
2011. júl. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz büfiztetés alatt? Azt hogy a válladon büfizik? Mi addig csináltuk, amíg nem tudta tartani magát. Utána már a lábunkra ültetjük a büfizik úgy. A mai napig. 13 hónapos múlt. De addig nem engedem játszani vagy szaladgálni amíg nem büfizik.
2011. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok, az kimaradt, hogy 13 hónapos, reggel s este tápszert kap, fekve eszi csak meg, cumisüvegből. Utána is felültetjük s büfizik.
2011. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha már ülve eszik, akkor nem kell, akkor már büfizik magától :)
2011. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 11 hónapos, a kezdetektől fekve szopizik, mert császárral szültem és így volt kényelmes. Amíg nem tudott nagyon forogni, addig büfiztettem, most már amint kész van a kajával, magától hasracsapja magát, kinyomja a magát én önállóan büfizik, nagyokat rötyög közben.


Szilárdat ülve kap, akkor is önállóan büfizik, de azért sokszor felveszem, csak úgy szeretetből és a vállamon büfiztetem :)

2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!