Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé krém! Mi a jobb? Ha...

Babé krém! Mi a jobb? Ha testápolót veszek, és az arcát is azzal kenem, vagy ha arckrémet veszek, és a testére is azt teszek?

Figyelt kérdés
Kaptam próbát, és nagyon jó, már sok mindent kipróbáltunk, de mindkettőt nem szeretném megvenni, nem utolsó sorban az ára miatt :-(((
2010. márc. 6. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Testápoló és azt kenheted az arcára is.
2010. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, nekem is ez tűnik logikusabbnak. És érdemes az érzékeny bőrűeknek valót megvásárolni?
2010. márc. 6. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én NIVEA Baby Soft krémet vettem (200mles dobozos 600ft körül volt ha jol emlékszem...) ez az arcára és a testére való,az én kisfiam arca nagyon kiszáradt eddig de ez bevált fini puha lett a bőre mindenhol.Én minden fürdés után szoktam bekenni az arcát és kb 2naponta a testét is. remélem segitettem :-)
2010. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy, valóban segítettél, viszont én már annyi féle fajtát megpróbáltam, jobbnál jobbakat, hogy roskadozik a polc itthon. Pici mintát kaptam viszont a Babéból és két használat után már éreztem a különbséget, úgy gondoltam, inkább áldozok rá többet. Amúgy is költöttem már legalább ennyit krémekre. De tényleg nagyon köszönöm, azért szem előtt tartom ezt is!
2010. márc. 6. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a testápolót használom mindenhova-imádom,olyan szép tőle a bőre-hozzáteszem én nem próbáltam mást,fürdetőbe ezt használtuk és a samponba is,így ebből is ez lett.Szerintem ha babád érzéken bőrű,akkor az érzékenyre valót ved neki,de ha nem akkor felesleges,ne szokja a kis bőre....Hát igen az ára:((((
2010. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,szóval érzékeny bőrű és vedd neki....(bocsánat)
2010. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A testápolót kenheted az arcára, de ha lehet, de a sima testápolót vedd, hanem az omega 3y6 verziót. Drágább, de sokkal kevesebb kell és hatékonyabb. A lányom ekcémás volt, és teljesen tünetmentessé tette, mára pedig elmúlt és szerintem ez használt.

2010. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az melyik? Az érzékeny bőrre való?

Igen, közben megnéztem. Tehát leszűkült a kör, ezt fogom megvenni.

Köszönöm mindegyikőtöknek a segítséget!

2010. márc. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!