Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiamnak csak 1 foga van az is...

Fiamnak csak 1 foga van az is félig kinőve, kell valahogy valamivel ápolni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok,mert sok helyen olvasom,hogy már az első fogakat is ápolni kell,de mégis hogyan?
2011. jún. 22. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha naponta egyszer, mondjuk, fürdetés után az ujjadra csavart gézzel vagy speciális baba fogtisztító kendővel áttörlöd. De lehet kapni erre a célra ilyet is: [link] Fogkrém még nem szükséges! [link]
2011. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mikor a két alsó foga teljesen kijött akkor kezdtem el neki mosni!Újjra húzható szilikon fogkefe,Nenedent fogkrém(DM-es)

Addig míg nincs neki teljesen kibújva addig nemnagyon érdemes dörzsölgetni mert még akkor érzékeny nekki az ínye és fájhat neki!

2011. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, annyi különbséggel, hogy lányom van:))Én nem dörzsölgetem neki semmivel egyelőre, mert még nincs teljesen kibújva.A múltkor kérdeztem a védőnőt erről.Azt mondta, addig, amíg a babának nincs legalább 8 foga, felesleges fogkefét venni, mert alapból fogzik.Érzékeny és fájdalmas az ínye, ne maceráljam.Annyit tehetek addig, hogy este nedves textil pelussal áttörlöm neki, hogy ne legyen rajta lepedék.De még nagyon nincs is mit áttörölni.Kíváncsi leszek, mikor jön a többi.Ez már kibújt május 4-én, azóta semmi..Mennyi idős a kisfiad?Lányom 9 hónapos múlt pár napja.
2011. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
épp ma 9 hónapos a fiam
2011. jún. 23. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Rokon lelkek a kis drágák:)) Én már nagyon várom a többi kis gyöngyszemet..nagyon lassan akarnak jönni:))
2011. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugi csajok...majd jönnek azok a fogacskák ha akarnak!

Az én fiamnak is 9,5 hósan bújt ki az alsó kettő 1 hét eltéréssel majd a következők 13 hónaposan!na akkor 1 hét alatt 3 foga jött ki egyszerre!

Annál késsőbb kezdenek el romlani minél később bújnak ki!

2011. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma kibújt a 2. alsó foga is:)
2011. jún. 24. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Az jó!!Mi még várjuk a csodát:)) Bár a héten én is azt hittem lesz valami,mert étvágytalan volt, sírva ébredt, sokat nyűgösködött, ette a vállam:)) Meg is van duzzadva az ínye, de fog még nincs.
2011. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem ez már csak pár nap :) kitartást!
2011. jún. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!