Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jó csaj honlap akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BheBhe kérdése:

Egy jó csaj honlap akar velem beszélgetni. Csak nem tudom hogy hivjam fel a városba szorakozni :S Vagy valahogy, valamivel el ütni a napot. : D Csak nem tudom töle hogy kérdezzem meg hogy járna velem? :S

Figyelt kérdés

Jó csaj meg kért rá beszélgessek vele majd honlap...

és nem tudom hoyg csajjam fel a városba vagy hogy

És tudom hoyg tetszek nekiii.

Csak nem tudom töle hogy kérdezzem meg hogy járna velem :S

-Kérdezhetek valamit ....... Leszel a barátnöm ?

vagy msot hogy legyen ? ......= névre utalok


2011. ápr. 8. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is, ne "jó csaj" legyen, hanem "kedves/szép/stb. lány", és szerintem ne kérdezd meg tőle így, hogy lesz-e a barátnőd.
2011. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ?¤.¤ pls tanácsot
2011. ápr. 8. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre.

Persze, mert ettől lesz majd a barátnője, h megkérdezi, h na leszel?

Szimplán hívd el aztán add elő magad.

Nem kell eljátszani a hősszerelmest, hanem elviszed valahová aztán csak szimplán ismerkedj meg vele.

Ez már jó jel, h találkozik veled, legalábbis az esetek nagyrészében.

Úgy viselkedj, mintha ezer éve ismernétek egymást, ne görcsöljél meg izguljál nincs min, az h jól néz ki csak egy dolog, sok szajha van még a földön, ezt ne felejtsd el.

Meg ne menj le kutyába, szal nehogy előadd a szokásos jófiú feelinget, h elvékonyodik a hangod, mert azt hiszed, h ettől majd szelídnek tűnsz, aki soha nem tudná bántani és akkor rögtön beléd szeret.

Ezt csak a csicskák nyomják.

legyél férfi a talpadon, mondd meg h mi van, szard le, h mit akar, a nő nem szereti az első randin, h ő mondja meg hová mentek meg a többi.

Neki kuss a neve.

Aztán majd később, ha már jártok bele okoskodhat, h mit is szeretne azért.

nagyjából ennyi.

2011. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól van, van ez így, h részegen ül le az ember a gép elé.

Kellett egy kis ásványvíz, h észrevegyem, h mi van:D

2011. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyú Júzer válasza:
bármit is csinálsz ne kérdezd meg konkrétan hogy járna-e veled a nők nem szeretik a kérdéseket
2011. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így indulj neki, hogy leszel-e a barátnőm meg stb... először ismered meg, aztán a többi majd alakul.

20/F

2011. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fuckmeimfamous-Nyú Júze

köszíí a tanácsokat :D

2011. ápr. 9. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyú Júzer* :D
2011. ápr. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!