Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot adtok 1 éves...

Paradicsomot adtok 1 éves gyereknek? Édesanyám etette meg 1 éves 2 hónapos kislányomat és csak a héját szedte le.

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha megnézed a bébiételeket,akkor 4 hónapos kortól ad paradicsomot.Édesanyád ügyes volt.Lehet,hogy Ő is nevelt gyereket???

Egy 14 hónapos baba szinte mindent megehet,amihez kedve van.Nyugodtan adhatod neki bármelyik étkezéshez.

2011. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én adtam, bár a kiskönyv 2 évet írt, de fogalmam sincs miért, ezt jó nagy túlzásnak éreztem

szerintem egy 1 éves gyerek simán ehet paradicsomot, még a héját is, én azt sem szedtem le

semmi baja nem lesz!

2011. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, Édesanyám is csak ámult bámult, hogy hát miért is vette volna ki a magokat, nekünk se vette ki anno mikor ekkorkák voltunk. Kicsit túl van reagálva ez a mit szabad és mit nem dolog.Jó étvágyat mindenkinek:)
2011. jún. 22. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 5hós, multhéten hívtam a védőnőt hogy a fiam nem hajlandóegenni a tápszert, éssorolta hogy miket adhatok neki(3hós korától hozzátáplálunk) és azt mondta a kertbőlfriss paradicsomat adhatok már neki
2011. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit túl sok a tiltás. ha ti nem vagytok rá allergiásak, akkor 1 évesen már bőven eheti.
2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehet már ennyi idős gyermek.


4 gyerkőc anyukája

2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát azért egy kicsit ellenkeznék az első válaszolóval!Bébiételekben való igaz,hogy van paradicsomos már 4 hós kortól csak abból kiveszik a magokat és lehúzzák a héjját!

Miér??

Epres,málnás,áfonyás bébiétel is van(ezekből is kivonják az allergén anyagokat és paszírozzák)és epret 1-1.5 év alatt nem ajánlott adni!


Szóval az én 14 hós babámnak a múlt héten adtam egy falatka paradicsomot elsőnek és másnapra tiszta pötty volt az egész hasa,arca!Szóval ez is babafüggő,tehát én azt mondom,hogy óvatósan a parival!

Bocs,nem kötekedni akartam!

2011. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miér=Miért!!!
2011. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, h nem lehet adni. Így adtam 11 hónaposomnak, igaz csak a húsát mag és héj nélkül.
2011. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én 15 hósomnak a kedvence, régóta eszi, most már magostul-héjastul is.
2011. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!