Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A paradicsomot mikortól lehet...

A paradicsomot mikortól lehet maggal együtt főzni a babának? 1 éves kora után?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, és kíváncsi vagyok, mikor szűnhet meg ez a paradicsom körüli macera. mert amúgy imádja, ezért sokat csinálok neki, a héját könnyen leszedem, de még kiszedegetni a magokat, aztán még hogy ne vesszen el az egész, szűrőn átnyomkodom... szóval macera.
2010. jan. 26. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
10-11 hósan én már nem killodnék vele de csak bio paradicsomot adnék neki.Vagy kerti vegyszermentes.
2010. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát végülis ha megveszem bioban, ugyanott vagyok, mert ennek meg eldobálom szinte a felét, ha nincs kedvem még szűrőn átnyomkodni a magos részt...

tavasszal ha lesz normális érett kerti paradicsom, akkor már nem fogom nyomkodni, most ezzel meggyőztél. van ismerősöm, akitől tudunk rendes nem vegyszeres kertit venni. köszi!

2010. jan. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!