Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik eleget azért ébred...

Nem eszik eleget azért ébred reggel korán 21 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Reggeli : 130 ml tej 5.30-6 körül

Tízórai : gyümölcs keksszel vagy kenyérke 8.30 körül

Ebéd : főtt étel 1 tányér 130 kakaó 11.30 körül

Alvás 2-3 óra

Uzsi:joghurt ,kalács ilyesmi 15.30 körül

Vacsi : tejbegríz,szendvics,főtt 18.30 -19 körül

fürdés után 20.30 körül 150 tej vagy tejital


Mit csináljak mást adjak neki enni ?


2011. jún. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen jó, eleget eszik és ebben a korban már nem nagyon mérvadó a dolog, úgyis annyit eszik amennyit ő akar. Lehet ő ilyen korán kelő. Mindig korán kelt vagy csak egy ideje? A lányomnak is voltak ilyen időszakai. Rémes volt, de elhagyta!
2011. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen típus, nem tudsz mit tenni. Majd ha ovis lesz, akkor tovább fog aludni, a dokim mondta, nálunk is hasonló a helyzet.

Eleget vagytok kint? Eléggé elfárad estére?

2011. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen sosem aludt 7 -ig sem! Annyi mindennel próbálkoztunk már ! Akkor ez már lehet így marad :) Akkor elég laktató az étel ?
2011. jún. 22. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a tej mennyisége a kevés leginkább. 19 hósom reggel 200ml-t, ebéd után szintén, vacsi után meg 250ml-t iszik.

a többi szerintem egész jó :) fiam jó evő, ő ebédre is és vacsorára is 2 fogást kap, először levest aztán valami húsosat, főzeléket, ha nincs más, melegszendvicset, abból csak 1 szeletet eszik meg. vacsira meg nem eszik 2 tányérral, inkább 2 fél tányérral de vacsi után még kap kölesgolyót vagy bulátát nasinak :)

de nálunk nincs 10órai és az uzsi is igazából csak 2-3 falat gyümölcs

2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma strandoltunk egész nap ,hááát kíváncsi leszek ! Viszont azt nem értem ,hogy reggel felébred rendesen azonnal kéri a tejet de csak 100 ml iszik és kész akkor meg miért ébred ha ennyit tej elég neki ? Nem szomjas és sötét is van ! Már csak az lehet ,hogy nem fárad el eléggé ?
2011. jún. 22. 22:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába én adnám neki szívesen a tejet amennyit csak kér de kiköpi ... !
2011. jún. 22. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:

gondolom :( ha felébred és nem puszil be nagyobb mennyiséget, minden rendben, nem álmosodik el hamar az ébredés után, akkor csak az marad, hogy koránkelő :/


azt figyeltem meg, ha nagyon fárasztó napunk van, nagyon mélyen alszik és előbb ébred fel a szokottnál. viszont ha különösebben nem csinálunk programot csak a kertben játszik egész délután, akkor tovább alszik. viszont éberebben is

2011. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
No a nagy strandolás után 5.20 -kor ébredtünk ÁÁÁÁÁ !!!
2011. jún. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!