Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lejárt borax-glicerin még...

A lejárt borax-glicerin még használható?

Figyelt kérdés
Szájpenészem van. Találtam itthon Borax- Glicerin oldatot de már lejárt a szavatossága. (2010.11.hónapban. Használható még? Vagy vegyek másikat? Tudom, nem egy nagyon drága dolog de nincs kedvem bemenni érte a városba. Sajnos nálunk falun nem lehet kapni..
2011. jún. 22. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ez nem ide illő kifejezetten. De itt talán normális választ kapok. A legtöbb topikban csak hülyék vannak..
2011. jún. 22. 23:59
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom van gyereked azért ismered ezt a kategóriát. legjobb lenne ha a gyerek ügyeletet felhívnád, ott azért ebben járatosak, biztos meg tudják mondani :)


bocs, hogy nem tudtam segíteni

2011. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már túl régóta lejárt, nem használnám a helyedben, vegyél másikat, tényleg nem nagy tétel.

Falun nincs gyógyszertár?

Mert ha van, akkor ott is ki kell, hogy tudják adni, ha meg nem, akkor nekik kell megrendelni, nem neked utána szaladgálni!

Esetleg várandós vagy, azért van szájpenészed?

Vagy a párodtól kaptad el együttlét alkalmával?

Ha egyik sem, akkor a helyedben kivizsgáltatnám magam, mert a szájpenész felnőtt korban ritka és akár nyomós ok lehet a kialakulására!

2011. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne kockáztass vegyél inkább még egyet

200-300FT!

2012. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!