Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnátok egy 4-5 hónapos...

Elindulnátok egy 4-5 hónapos babával úgy nyaralni a Balatonhoz, hogy nincs előre lefoglalt szállás? Ment már valaki így?

Figyelt kérdés

Amikor még ketten voltunk, akkor bátran nekivágtunk akár kiemelt szezonban is így, mert mindig volt szállás és igazság szerint sosem kellett két-három helynél többet megkérdezni, találtunk megfelelőt árban is. Viszont most már itt a baba, és azért én már tartok ettől. Mert mi van ha most éppen nem találunk semmit? Mondjuk legrosszabb esetben hazajövünk, 3 órás az út egyébként.

Viszont ennek a fajta nyaralásnak az az előnye, hogy amikor látjuk, hogy kb. 3-4 napig jó lesz az idő, akkor nekiindulunk, nincs az, hogy ha előre foglalunk, akkor akármilyen rossz idő is van, akkor is el kell menni és valahogy elütni ott az időt. Szerintetek?


2011. jún. 23. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is híve vagyok a spontaneitásnak, de azt hiszem így azért nem mernék nekivágni. Egy babánál azért már kell előre tervezni, mi 9 hónaposan mentünk a mienkkel az észak-olasz tengerpartra, és annyi mindent kellett vinni neki, mert hát ott kint is az ő napirendje szerint éltünk.

Ha neki is vágtok, arra mindenképpen készülj fel, hogy ez a nyaralás teljesen más lesz, mint amikor ketten voltatok, nem igazán pihenés, de arra nagyon jó, hogy a család együtt legyen. :-)

2011. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mennék,mi anno 2-szer mentünk így spontán Olasz.o-ba,igaz nem gyerekkel.Szerintem biztosan lesz szállás,és a baba is ki bírná,ha esetleg mégsem,és haza kellene jönni.
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán mennék. Szerintem nincs olyan, hogy nem találtok semmit. Ha mást nem, kemping mindig van, legeslegrosszabb esetben pedig hazajöttök.
2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!