Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós babával elindulnátok...

17 hós babával elindulnátok 1500 km-re nyaralni?

Figyelt kérdés

Nem döntöttem még el, hogy bele merjek-e vágni. Akik már vittek kb ennyi idős babát azok véleményére lennék kíváncsi.

Végig autópálya.

Semmiképp nem nyúznám 1 nap, valahol fél út környékén aludnánk egy éjszakát, és (viszonylag) nem idegen helyre mennénk, hanem a Keresztanyjához.


2011. máj. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,

az én lányom 16 hós. 2 hete utaztunk 650 km-t szinte végig autópályán.

A délelőtti alvásidőben indultunk. Akkor álltunk meg amikor felébredt, kb 1 órára, amikor visszaültettük nagyon nem tetszett neki, sírt, ficánkolt, a figyelmét semmi se kötötte le.

Múlt héten jöttünk vissza, ugyanolyan szenvedés volt az út. 3 szor álltunk meg pihenni, játszani.

Az én lányom most indult el, nem lehet megállítani, talán ezért volt neki kész szenvedés az utazás. A fiam ennyi idősen ugyanolyan rosszul viselte a hosszú utazást.

Egyszóval - én 1500 km autóval nem vállalnám be a 16 hósommal.

2011. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi nyáron 5 hónapossal fogunk menni 1300-at, de az más, ő még azért többet alszik, kevesebbet játszik. Egyben nyomjuk le (13 óra), de lehet, hogy éjszaka, mert átalussza az éjszakát.

Én ilyen nagyobbacskával már nem biztos, hogy vállalnám. Miért nem repültök inkább? Ha tudtok menni fapadossal, olcsóbb is.

2011. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az én lányomra gondolok, tuti nem merném bevállalni vele!18 hónapos lesz, amikor a Balatonra megyünk, az is necces vele, mivel alig bír ülni sokáig. De tudok olyan kisfiút, akivel Horvátországba mentek 1,5 évesen (éjjeli indulással), és semmi baj nem volt vele. Szóval, neked kell tudni, mennyi csücsülést bír ki egyfolytában.Egy 100 km-es út is rettentő hosszú tud lenni-tapasztalat:(
2011. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


mi tavaly 1100 km-t autóztunk egy irányba (Bulgáriában nyaraltunk), a fiunk 1,5 éves volt. mi simán utaztunk oda felé éjjel, vissza viszont nappal. minden kreativitásomra szükségem volt, de nem volt vészes. mondjuk Ő hozzá van szokva az autózáshoz, születése óta sokat utazunk és visszük is magunkkal. idén szintén oda megyünk, most már még könnyebb :)


Ági

2011. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen. mi is 1500 km-t mentünk, egyszer aludtunk, és 2-3 óránként megálltunk nyújtózkodni, sétálni, az apára is ráfért. vittünk rágicsát, egymillió könyvet és játékot, valamint a jolly jokert: egy dvd lejátszót:)
2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!