Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma délután elmegyünk a helyi...

Ma délután elmegyünk a helyi szabad strandra, elég ha 9 hónapos fiam szúnyog elleni+kullancs elleni+naptej kombinációval bekenem, vagy adjak a lábára harisnyát?

Figyelt kérdés
Rossmannba vettük
2011. jún. 23. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

harisnyát? strandon, kánikulában? :D

ne haragudj, de én most nagyon jót nevettem :)

2011. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát elég erős lenne most ráadni harisnyát.

Nagyjából úgy 500 fok van, gondolom nem akarod megfőzni a babádat.

Naptej elég szerintem, a többit csak vidd magaddal.

Elég a babádra egy szál pelus.

2011. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:D minek a harisnya? Forróság van! Nehogy adj! Besül szegénykém feje :)
2011. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jóóó tudom :D de mégis bizonytalan voltam....szóval ezt nem-nek veszem :D
2011. jún. 23. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:
mit vettetek a rossmannban, ha kencéket vagy a harisnyát?
2011. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a kencét


viszont párom vette,igy nem tudom hogy milyen,tehát hogy lehet-e babát is ezzel kenni....mit gondoltok?ha nem kifejezettem babáknak való,attól bekenhetem vele?

2011. jún. 23. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom az ilyen sokmindenre jó krém mennyit ér. Én inkább bízom abban, ami egy valamre jó (egy valami ellen véd), mint egy olyanban, ami 3 különböző dologra is tökéletesen megfelelne. Szerintem a legjobb ha csak naptejjel bekened.
2011. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegnap mi is voltunk a fél éves babámmal. Én bekentem naptejjel, kapott egy úszópelust, és egy pólót. Annyira pancsolt, hogy a sapinak nem sok értelme lett volna, így a fejét is bekentem napolajjal. Jó fürdőzést.
2011. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleve nem kennék a gyerekemre, főleg míg ilyen pici szúnyog- és kullancsriasztót... Használj inkább sima, magas faktorú naptejet, többet érsz.
2011. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 éves koráig én sem kennék rá rovarírót viszont naptejből 50 faktoros kell pici gyerekeknek!a fejéről ne felejtsd el a sapit és én egy rövid ujju fehér body-t adnék rá a vízben is!merre laktok hogy szabad strandra viszed?
2011. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!