Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hozzam haza a kórházból...

Miben hozzam haza a kórházból a kisfiamat? Mit adjak rá?

Figyelt kérdés
Július 8ra vagyok kiírva.pólyába lesz és textil mózeskosárban.elég ha egy vékony sapkát és egy ilyen rugdalózót adok rá [link]
2011. jún. 23. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, bőven elég lesz!!:)


Könnyű szülést! ;)

2011. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lesz az idő, mint most, a pólyát is tedd el! Szegény baba megfőne benne! elég egy rövid ujjas body, egy pamut rugi és egy vékony sapka. Pólyát max téli babának... Amikor én szültem (3x, nyáron) a babák egy szál rövid ujjas bodyban voltak a szobában, néha meg egy szál pelusban. Az én gyerekeim még úgy is izzadtak...
2011. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg lesz neki a pólya.
2011. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ez a rugi ugye nem plüss??? Vékony, pamut legyen, ha lehet.. amikor kiviszitek, betakarjátok egy vékonyabb pléddel, de a kocsiban azt mindenképp vedd majd le!
2011. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze a rugi vékony pamut nem plüss.én is úgy tervezem ha nagyon meleg lesz akkor nem teszem bele a pólyába hanem csak a mózeskosárba és egy vékony pléddel betakarom.de az nem baj hogy a kocsiba nem tudom bekötni a mózeskosarat?
2011. jún. 23. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
de, igen, baj! A textil mózes nem tudja megtartani a babát, ha ne adj Isten baj történne. És még bekötni se lehet. Mindenképpen vegyetek egy autós hordozót, akár használtan, mert anélkül sok kórház ki se adja a babát és az autóban is csak abban szállíthatjátok.
2011. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bajnak baj valóban, de ha nem laktok messze a kórháztól, akkor nyugodtan vihetitek benne. Mi is abban vittük haza, bár nem textil mózesban hanem nagy erős merevben, de mégsem volt beköthető. A hordozó kényelmetlen egy ilyen kicsinek, de sokan azt választják. Szerintem ha nincs külön ezért ne vegyetek.
2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én nem értek egyet avval hogy hülyeség a pólya!én is abban hoztam haza a nyári babámat ás nem volt melege!kell nekik a biztonság érzés hogy körül van véve!arról nem is beszélve hogy egy pólyásbaba más mint egy hordozóban haza hozott!én a helyedben csomagolnék be több fajta ruhát neki és a csecsemős nővérek biztos segíteni fognak abban hogy melyiket add rá!
2011. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A ruha még a legkevesebb, tényleg tegyél be több féle variációt, és majd az adott nap eldönti, és persze segítenek is benne. Én tegnapra vagyok kiírva, de úgy néz ki,h túl hordom a babót. 2 féle cuccot rakok neki, egyet kánikulásra,egyet meg a 20 fokosra. Mindenképpen hordozóban hozzuk,mert nekünk 40 km-re van a kórház, és bekötetlenül nem vállalnám a hazahozatalt. Persze a pólya, vagy mózes és hordozó teljesen területfüggő,ki-milyen messzire viszi a babát. Nekünk ez fél óra kocsival, annyi idő alatt nem lesz baja a hordozóban! :)
2011. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekünk is van bébihordotó,de az egy újszülöttnek szerintem nem a legkényelmesebb.amúgy kocsival a kórháztól 15 percre lakunk
2011. jún. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!