Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom már 2,5...

4 hónapos kislányom már 2,5 órája alszik. Felkeltsem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lányok!Jön a front, a kicsik érezhetik...
2011. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónaposom is aludt ma 2,5 órát délben. :) Tegnap óta alszik ő is nagyokat nap közben, eddig sajnos csak kicsiket aludt pár hete. Ha alszik, ne keltsd fel. Tudja ő, hogy mennyi alvás kell neki.

Amúgy szerintem nem lesz gond az esti alvással sem. Amikor a lányom még aludt nap közben 3-szor 2-3 órát is, akkor átaludta az éjszakát. Most, mióta keveset alszik nap közben, azóta ébred éjjel is. Fura egy szerzet, az biztos. :)

2011. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is alszik egyfolytában. Szinte csak enni kel fel.
2011. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már épp aggódni kezdtem, hogy a 3 hónapos ikreim miért alszanak szinte egyfolytában a szopik között. Nekem is szokatlan volt. :-)
2011. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül. :) persze azóta már felkelt és most vígan elvan a játszószőnyegen
2011. jún. 23. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!