Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy eddig...

Mitől lehet az, hogy eddig szépen elaludt magában az 5 hónapos kislányom este, de egy hete keserves sírásba kezd?

Figyelt kérdés
Már mindent bevetettünk,akkor sem alszik el,ha világít neki a lámpa,ha ott vagyunk vele.3 hós koráig ringatva aludt el.Nem szeretném erre visszaszoktatni.Éjjel is felkel 3-szor is szopizni,pedig már átaludta az éjszakát,vagy max.1-szer kelt föl.
2011. nov. 3. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Növekedési ugrás - éhes esetleg, vagy hiányzol neki, közelségre vágyik (rájött el van már zárva tőletek - persze nem szó szerint, csak most fogja fel a kis agyával, hogy ő különálló személy, és emiatt szorong). De szerintem leginkább növekedési ugrás lehet. Ilyenkor több táplálékra van szüksége.

Türelem és kitartás, lesz ez jobb is. Ringatni nem kell, csak megszoptatni és megnyugtatni. Javulni fog a helyzet.

2011. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
éhes
2011. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Segíteni sajnos nem sokat tudok, csak jelzem, nem vagytok egyedül, az én 5 hónaposom is dettó ugyanezt csinálja kb. 2 hete.

Eddig ő is szépen egyedül elaludt nap közben is, este is (mondjuk ő sose volt ringatva), hajnalban 1x kelt, aztán aludt is tovább. Most meg!!!!!!! Ma éjjel 5x kelt üvöltve, állandóan hanyatt dobja magát, volt, hogy szopizni se akart, csak ordított egy sort és kb 30 perc után visszaaludt. Aztán 1 óra múlva megint kelt és így tovább. Már olyan vagyok mint egy zombi, sírni tudnék.

Én a fogára gondolok, bár még nem látszik semmi az ínyén, de már biztosan mocorognak és az fájhat ilyen keservesen.

Próbálj meg neki homeopátiával segíteni (Viburcol, Camomilla), hátha beválik.

Kitartás, egyszer ez is elmúlik!

2011. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál kb. 7 hónaposan kezdődött ugyanez, és azóta is tart.:( Most lesz 10 hónapos. Igen, a zombi az jó szó...
2011. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok:))zombi..hát igen,lassan én is arra kezdek hasonlítani,de napközben szerencsére jól alszik,így akkor én is be tudom pótolniÉhesnek tuti nem éhes,mert szépen hízik,így is 8kiló 20 deka,tejem van elég és már hozzátáplálást is kap.Lehet neki is a foga jön,bár semmi nem látszik az ínyén.Lehet estére megpróbálom a homeót,ez segített nektek valamit is?Vagy próbáltátok már?köszi
2011. nov. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!