Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esetben hogyan...

Ebben az esetben hogyan kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 4 hónapos,anyatejes baba.Az utóbbi időben nagyon nehezen kakil,illetve ritkán is.Nagyon szenvedett,pedig semmi olyat nem ettem,ami megfogta volna ennyire a hasát.A 4.nap után,mivel már mindennel próbálkoztam(kamillatea,édesköménytea,masszázs,torna,hőmérőzés) és mégsem kakilt,adtam neki este gymölcslevet.Viszont a férjem nem kapott mást a boltban,mint alma-répa-őszibarack keverékét.Babáknak való,de rögtön 3 új íz.Lényeg a lényeg,végre kakilt 50ml lé után,és megszűnt a gondja.Ebben az esetben majd a hozzátáplálást mivel kezdjem el?
2011. jún. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kivárnám a hat hónapot így is. Mivel anyatejes, ha 4 napig nem kakil, az semmi gondot nem jelent, persze ha úgy láttad, hogy erőlködött, akkor az nem annyira jó, szerintem érdemes azért táplálkozási naplót írnod, hogy mikor mit ettél-ittál, és figyelni, hogy mikor van gond ezzel, főleg, ha most volt csak először.


Ha ettől az italtól semmi gondja, akkor a hozzátáplálást ezek bármelyikével kezdheted majd, mondjuk almával (bár az alma magában inkább fogja a székletet).

2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

hozzátáplálással még kevésbé tud kakilni. így kivárnám a 6 hónapot. és gyümölcsökkel kezdenék. illetve hamar megismertetném a zabkásával, szilvával, mandarinlével-ha bírja ezeket.


lányom is anyatejes volt, a hozzátáplálással lettek kik gondjai, 8 hónapos koráig küzdelmes volt, pedig őszit, sütütököt evett főleg, és még így is minden fogta a hasát.

2011. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

off:

Nekünk a doktornéni azt mondta, hogy akár 8-10 napig sem biztos, hogy van kaki anyatejes babánál. Ha nem feszül a pocija, s közben jókat pukizik, akkor ne aggódj miatta. Mi annakidején párszor szélcsővel segítettünk neki.

2011. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nekem is anyatejes volt a babám és nekünk is egy héten egyszer volt csak kaka. Az anyatejet hasznosítja a szervezet ezért nincs széklete. Ha nem nyűgös tőle nem kell csinálnod semmit. Amikor elkezded hozzá táplálni úgyis változik az anyagcseréje. Szóval ne aggódj.
2011. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!