Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen nagypn anyás? Nem szeretném hogy csak tőlem függjön, szeretném ha apval is jól ellenne. Mostanaban ha nála van kéretszkedik át hozzám

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mert van 8 hós kor körül a szeparációs félelem akkor csak anya létezik :) Meghát egyébként is...gondolom Te vagy vele a nap legnagyobb részében. Legyen úgy apával, hogy kicsit magukra hagyod őket. Együtt mennek el sétálni pl. De ird meg hány hónapos a pici, mert egy 1 hónapos gyerek esetében ez nem várható el :)5 hós manó anyukája
2009. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az elöttem író írta,egy bizonyos kor után elkezdődik a szeparációs félelem,fél,hogy "elveszíti"az anyut!Az én fiam most lesz 10 hós,és ha már csak a szobából kimegyek,akkor bőg illetve jön utánam.Sőt néha még a kaját is csak tőlem fogadja el.Ráadásul még szopizik így szerintem még nagyobb a ragaszkodás!Ez ellen semmit nem lehet tenni,ez így természetes.Előbb-utóbb megtanulja illetve megérti,hogy ha anya elmegy vissza is fog jönni!
2009. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 hós lesz
2009. márc. 25. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

bizony lassan a szeparációs szorongás is jelentkezhet.sajnos nálunk én voltam a "bolond"sokáig nem is adtam szivesen másnak-abban biztam,h nálam van a legjobb helyen-én tudom a legjobban mikor minek kell történnie.mostanra megembereltem magam-mert nekem is könnyebb lesz később.15 hónapos múlt.egyszer egy héten a nagyinál alszik.hétfőnként este apa altat-és étet-és ha törik,ha szakad-és nem megyek be hozzá..meg kell szokni más embereket is.egyébként imád máshol lenni,nagyinál,v közösségben.te is vidd el őt több helyre-tornázni,v már elég nagy,zenebölcsibe.és néha add át a feladatokat másnak-mert,ha mindig te látod el-ki fogsz purcanni...

sok sikert

2009. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenhova járunk nem kezelem csak az enyémnek...tehát nagyon nem féltem ugymond mástól-Ezért nem értemApa is sokat játszik vele.De nem zavar csak később ne szeretném h baj legyen.
2009. márc. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!