Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud egy 14 hónapos...

Miket tud egy 14 hónapos kislány? Miket lehet már neki tanítani? Miket lehet vele játszani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi imádtunk játék telefonon hallózni,apát hívtuk fel,vagy a tesót!Kockákat rakosgatni is szeretett,táncoltunk,az óra ketyegését hallgattuk s közben ütemesen mondtam:Jár az óra mutatója,tik-tak,tik-tak.gyakoroltuk a testrészeket,utánoztuk egymást!
2009. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos :)))). Köszönöm.
2009. márc. 25. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam 15 hónapos.sztem rengeteg dolgot megjegyeznek-és megértenek már.tanitani nem kell-de beszélj hozzá sokat,mutogass neki mindent.a kipakolás után nálunk már a bepakolás is jól megy.mire gondoltál? tapsi-tapsi,pá-pá..ilyesmire?én rengeteget énekelek neki-és viszem közösségbe-igy pl a társas viselkedést is megtanulja-odaadja-megmutatja a játékait,idehozza,amit kérek.játszani is sok mindent lehet.a kocka nálunk is sláger-kisebb-nagyobb,egymásra.most már a homokozás,kavics rakosgatás is... de nem kell drága játékokat megvenni.egy kis krémes dobozba is órákig tud rakosgatni.sztem azt kell neki megtanitani,hogyan tudja magát elfoglalni,ha nem ülsz oda mellé.

2009. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!